Przegląd prasy – #prawniczeespresso #1 – 1.10.2019

Daniel Anweiler        01 października 2019        Komentarze (0)

prawniczeespresso 1Zaczynam nowy cykl wpisów na blogu. Jak sam już tytuł wskazuje będzie to przegląd prasy i innych mediów w zakresie ochrony zdrowia i odszkodowań medycznych wraz z moim krótkim komentarzem. Zapraszam

*****

W szpitalu miejskim rozpylono gaz pieprzowy. – portal bielsko.info

Takie zachowanie naraża nie tylko na odpowiedzialność za rozpylenie gazu ale także za ewentualne problemy w z przyjmowaniem pacjentów a także ich leczeniem.

*****

Obietnice wyborcze co do służby zdrowia. – portal wiadomości.gazeta.pl

Wszyscy prześcigają się w obietnicach finansowania służby zdrowia. Nikt jednak nie wskazuje konkretnie na problemy z wydawaniem pieniędzy „w kosmos” oraz jak dodatkowe pieniądze konkretnie skrócą kolejki.

*****

Za długie dyżury lekarzy na SOR. – portal wiadomości.gazeta.pl

Z tego właśnie powodu m.in. dużo błędów zdarza się na SOR.

Photo by Roman Kraft on Unsplash

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: