Z dziennika adwokata – dzień 2728 -19.11.2019

Daniel Anweiler        19 listopada 2019        Komentarze (0)

Zapraszam na podróż ze mną. 

Dziś byłem na rozprawie w Radomiu. Najpierw trzeba było do Sądu Okręgowego dojechać ale zanim wcieliłem się w rolę pełnomocnika mimowolnie zostałem wrzucony w role świadka i to w prawdopodobnym procesie karnym. Byłem świadkiem wypadku drogowego. Myślę, że jak na pierwszy raz doświadczenia takiego zdarzenia zachowałem się dość spokojnie i odpowiednio. Gdy poszkodowanemu była udzielana fachowa pomoc przez osobę która ma uprawnienia ratownika ja zadzwoniłem po pogotowie i policję. 

Powrót z Radomia odbył się bez przygód ale trwał, jak zwykle znacznie dłużej niż założyłem. 

Zapraszam na vlog.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: